Dostępne miasta: Łódź, Warszawa, Kraków, Bełchatów, Brodnica, Garwolin, Kielce, Ostrów Wielkopolski, Sieradz, Szczecinek, Tarnobrzeg, Zduńska Wola, Świdnica

JAK MOTYWOWAĆ SIEBIE I INNYCH?

6 modułów ( 1 raz w tygodniu po 1,5 godz.)

Praktyczna i angażująca seria warsztatów będąca okazją do odkrycia swojej wewnętrznej motywacji. A następnie - na tej podstawie - do pracy nad sobą i pracy z innymi w oparciu o indywidualne cechy, preferencje, wartości i warunki brzegowe. Rezultat - stworzenie własnego modelu zaangażowanego działania i aktywnego funkcjonowania w trudnych czasach.

Program szkolenia:

1. Co powoduje, że ludzie są zaangażowani i pełni zapału - rola i moc aspektów pozafinansowych.
2. Sprawdź swoją motywację - kwestionariusz Reiss Motivation Profile.
3. Na czym polega analiza profilu motywacyjnego - skala i kombinacje motywatorów a osobowość człowieka.
4. Jak niwelować błędy i poszukiwać wzmocnień - koncentracja na silnych stronach i silnych potrzebach - co i jak robić, by chciało się chcieć.
5. Mikro korekty w drodze do celu – jak motywować się i osiągać sukcesy poprzez małe zmiany.
6. Dlaczego motywowanie innych nie działa - psychologiczne zasadzki, intensywność podstawowych potrzeb motywacyjnych, pułapki własnej perspektywy - pięć kroków do angażowania.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

• uczestnicy poznają mechanizm motywacji wewnętrznej i jej siłę
  • sprawdzą, co ich osobiście napędza do działania, a co demotywuje
  • dowiedzą się, jak zastąpić narzędzia finansowej motywacji elementami zakresu motywacji wewnętrznej - motywacja pozafinansowa
  • jak poprawić efektywność bez nacisku - swoją i innych
  • jak ustalać cele i zadania, by minimalizować stres i wypalenie
  • jak osiągać cele wprowadzając mikrozmiany

Prowadząca:

Iwona Kokoszka
Konsultantka strategiczna w zakresie diagnozowania potencjału efektywności ludzi w organizacji. Zajmuje się naukowym i praktycznym diagnozowaniem motywacji oraz tworzeniem indywidualnych programów motywacyjnych dla liderów i ich pracowników. Wspiera kadrę zarządzającą i menadżerów w budowaniu i rozwijaniu skutecznych zespołów. Jej specjalnością jest przywództwo osobiste i organizacyjne. Trener biznesu i wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Collegium Civitas.
Senior konsultant Reiss Profile Master, coach ACC ICF,
Autorka książki „Chcieć, móc, potrafić. Dlaczego ludzie nie robią tego, co powinni”.

Wybierz kategorię studiów, którą jesteś zainteresowany:

STUDIA MBA

studia podyplomowe tańsze o 600 zł